20.05.2008

Europy piękne oblicze

Toskania z Izopolem

Europy piękne oblicze :: Toskania z IzopolemEuropy piękne oblicze :: Toskania z Izopolem

Firma IZOPOL S.A. zaprosiła nas do jednego z najbardziej urokliwych zakątków Europy - do Toskanii. Jest to niezwykła prowincja Włoch ze stolicą we Florencji, mieście pełnym zabytków, bogatym wspaniałą średniowieczną architekturą, otoczonym wzgórzami pokrytymi krzewami winorośli. Wyjazd ten był wyrazem uznania za wyniki osiągnięte przez SBS w sprzedaży i promocji Systemu Dachowego EuroFala w 2007r. Składy Budowlane Samwo sp. z o.o. były reprezentowane przez Dyrektora Handlowego.
Program wyjazdu obejmował spacer po Bolonii, kolację we Florencji przy Ponte Vecchio „Moście Złotników”, zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Florencji w tym słynnej katedry Santa Maria del Fiore, spacer pod krzywią wierzą w Pizie jak również zwiedzanie muzeum Ferrari w Maranello. To właśnie w Maranello bije serce włoskiego koncernu Ferrari i ma swoją siedzibę zespół Scuderia Ferrari - triumfator w wyścigach Grand Prix Formuły 1.
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie niezwykłych atrakcji, które pozwoliły nam odkryć uroki Toskani, jak również zacieśnić relacje biznesowo-towarzyskie.