28.12.2021

Gala Kluczowych Dystrybutorów Knauf Insulation

W Kazimierzu Dolnym wspólnie świętowaliśmy przy akompaniamencie warsztatów kulinarnych oraz występów komika i iluzjonisty.

Gala Kluczowych Dystrybutorów Knauf Insulation :: W Kazimierzu Dolnym wspólnie świętowaliśmy przy akompaniamencie warsztatów kulinarnych oraz występów komika i iluzjonisty.Gala Kluczowych Dystrybutorów Knauf Insulation :: W Kazimierzu Dolnym wspólnie świętowaliśmy przy akompaniamencie warsztatów kulinarnych oraz występów komika i iluzjonisty.

W dniach 3-5 grudnia 2021 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali Kluczowych Dystrybutorów Knauf Insulation zorganizowanej w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania owocnej współpracy oraz chwilą wytchnienia od codzienności. Pierwszego dnia odbyła się impreza w hotelowym Klubie Nocnym. Kolejnego dnia poza hotelowymi atrakcjami ze strefą SPA mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych oraz kawowych. Natomiast wieczorem odbyła się uroczysta Gala, na której zabawiał nas komik i iluzjonista Paweł Kluz w duecie z Pawłem Orleański znanym nam z programu Galileo.