15.10.2021

Szkolenie ERFE i słowo o systemach kominowych

Najnowższe produkty i zmiany w ofercie systemów kominowych zaprezentowali nam specjaliści Damian Cyruk i Marek Owsiejko.

Szkolenie ERFE i słowo o systemach kominowych :: Najnowższe produkty i zmiany w ofercie systemów kominowych zaprezentowali nam specjaliści Damian Cyruk i Marek Owsiejko.Szkolenie ERFE i słowo o systemach kominowych :: Najnowższe produkty i zmiany w ofercie systemów kominowych zaprezentowali nam specjaliści Damian Cyruk i Marek Owsiejko.

To już kolejne szkolenie z ERFE na temat zmian w ofercie i produktach, które odbyło się zwyczajowo w piątek, 8 października br. Prezentowaną nowością był pustak wentylacyjny PW2, który dzięki zwiększonej zawartości tzw. pumeksu, zmniejszył swoją wagę do ok. 24 kg. Jest to informacja nie do przecenienia dla budowlańców, którzy mogą dźwigać mniej. Pustak też ma lepsze parametry wytrzymałościowe, należy jedynie uważać aby nie nasiąkł wodą podczas np. składowania, bo będzie cięży o niemal 10kg. W takim wypadku należy go wysuszyć. Na szkoleniu dowiedzieliśmy się także jakich błędów się wystrzegać i co należy wykonać dostosowując istniejący komin pod instalacje gazową. Informacje te są ważne, bo dzięki nim możemy rzetelnie zaproponować gotowe rozwiązania od producenta ERFE naszym odbiorcom.

Na zdjęciu od lewej: Damian Cyruk i Marek Owsiejko z ERFE.