10.09.2008

Targi SBS - Icopal

Z wizytą w Zduńskiej Woli

Targi SBS - Icopal :: Z wizytą w Zduńskiej WoliTargi SBS - Icopal :: Z wizytą w Zduńskiej Woli

W zeszły piątek w Zduńskiej Woli odbyły się mini-TARGI SBS - Icopal.
W imprezie wzięło udział około 20 firm - naszych Klientów. W programie przewidziana była część szkoleniowa, która ze względu na dużą ilość uczestników przeprowadzona była w biurowcu firmy Icopal. Przygotowane prezentacje i filmy przedstawiały ofertę producenta. W szczegółach przedstawiono typy systemów kominowych Icopal, grupę produktów w technologi Szybki Syntan SBS oraz Szybkie Bariery SBS Generacji ‘X'. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami dekarskimi, które oferuje swoim klientom firma Icopal.
W kilku słowach Grupę SBS przedstawił nasz Dyrektor Handlowy - Pani Hanna Zabłotna - naszą historię, zasięg działania oraz oferowany asortyment.
Jedną z atrakcji przygotowanych dla uczestników było zwiedzenie zakładu produkcyjnego Icopal. Z dużym zainteresowaniem przyglądano się linii, na której produkowane były pustaki do systemu kominowego oraz urządzeniom, w których powstają bloki styropianu. Niestety nie udało nam się zwiedzić linii do produkcji pap, jednak z pewnością jeszcze będzie ku temu okazja. Specjalnie dla nas przeprowadzono pokaz zgrzewania papy wykonanych w technologii Szybki Syntan SBS, oj było gorąco.

Uczestnicy spotkania, którzy wzięli udział w części targowej, mogli wygrać CB radio, wielofunkcyjnego robota kuchennego oraz rower turystyczny.
Niezaprzeczalnie hitem podczas wieczornej kolacji był chleb ze smalcem przegryzany ogórkiem małosolnym (choć nie brakowało innych przepysznych dań). Spotkanie trwało do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy współorganizatorom oraz wszystkim uczestnikom tego wydarzenia za wspólnie spędzony czas.