16.09.2007

Zwycięski remis

Koniec sezonu piłkarskiego

Zwycięski remis :: Koniec sezonu piłkarskiegoZwycięski remis :: Koniec sezonu piłkarskiego

Na zamknięcie sezonu drużyna SBS rozegrała tradycyjny już mecz piłki nożnej z Tarpolem w Strzelcach Dolnych.
Pomimo nieprzyjemnie niskiej temperatury praca zespołowa oraz konsekwentna strategia Prezesa przyniosła oczekiwane efekty. Pod koniec pierwszej połowy SBS prowadził 6:2. W drugiej połowie meczu Tarpol zaczął odrabiać straty. Jednak Piłkarze SBS dzielnie stawiali czoło wielokrotnym próbom uporczywego ataku ze strony drużyny przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 7:7.
Jest to dla nas wielka wygrana, pomimo remisu! Skuteczność naszego bramkarza wzrosła przynajmniej o 350% - pewnie dlatego, że tym razem posiadał on szkła kontatkowe, aktywność w polu naszych zawodników była zdumiewająca. Wielokrotne ataki na bramkę, szybkość i zwinność piłkarzy na boisku - po prostu piękny mecz!
Tarpol swoją słabą dyspozycję tłumaczył zastępstwami w drużynie, a wynik - podobno był ustawiony ;). Wynik nie pozostawia wątpliwości - w końcu daliśmy w kość drużynie Tarpolu, choć pewnie jesteśmy dużo bardziej zmęczeni.
Spotkanie uczciliśmy tradycyjnie wyśmienitą kiełbaską z ogniska i pizzą przy doskonałej muzyce.

Niniejszym sezon piłkarski 2007 uznajemy oficjalnie za zamknięty.