Składy Budowlane SAMWO : O grupie
 
SBS ponownie oferuje węgiel!


Data aktualizacji: 2019-06-04login:

hasło:


Spółka kapitałowa Składy Budowlane Samwo sp. z o.o. (SBS sp. z o.o.) jest podmiotem centralnym dla grupy hurtowni budowlanych. Przedmiotem działalności spółki jest wykonywanie szeroko pojętych usług marketingowych dla składów budowlanych tworzących grupę. Wspomnianymi usługami są: wspólna promocja, organizowanie zakupu materiałów budowlanych oraz inne grupowe przedsięwzięcia.


Pod wspólnym znakiem handlowym SBS rozwijają swoją niezależną działalność. Istotnym elementem jest narodowa identyfikacja grupy zawarta w kapitale zakładowym spółki, który jest w 100% kapitałem polskim.

Przedsiębiorstwa udziałowców są firmami zarejestrowanymi w Polsce i mieszczą się na terenie całego kraju. Jednocześnie SBS dokłada starań, aby lokalizacje poszczególnych udziałowców nie zazębiały się i poszczególne firmy nie stanowiły dla siebie konkurencji na rynku lokalnym.

Cechą charakterystyczną Grupy jest to, że skupia ona hurtownie materiałów budowlanych średniej wielkości. Ich siedziby często mieszczą się w małych i średnich miejscowościach, a także na wsiach.

Pojedyncza hurtownia budowlana może mieć duże trudności w uzyskaniu dobrych warunków dla funkcjonowania, natomiast zgrupowanie składów budowlanych pod jednym szyldem daje nam ogromny potencjał, liczący się w skali kraju.

Klientami SBS sp. z o.o. są również czasowo inne hurtownie budowlane korzystające z możliwości zakupu - w chwili obecnej to kilkaset hurtowni budowlanych na terenie całego kraju.

Uzyskawszy odpowiednią pozycję na rynku, dążąc do zwiększenia konkurencyjności i atrakcyjności oferty, decydujemy się na kolejne kroki: rozbudowanie grupy składów budowlanych oraz rozwinięcie ich wspólnego marketingu.

Naszą wizytówką są rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie. Dziś jesteśmy dobrze przygotowani do podjęcia nowych wyzwań.

Prezes Zarządu SBS sp. z o. o.
Wojciech Nurczyński


Składy Budowlane Samwo sp. z o.o.; tel. 052 379 86 60, fax 052 379 86 90
ul. Jeżdziecka 12, Lisi Ogon k/Bydgoszczy, 86-065 Łochowo
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy; XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000245027; NIP: 554-266-84-93; REGON: 340105833
Kapitał zakładowy 4.615.000,00 PLN

Copyright 2007 SBS sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: JMS


Strona główna