27.05.2008

Dobrỳ den z Pragi!

Szkolenie Knauf Insulation

Dobrỳ den z Pragi! :: Szkolenie Knauf InsulationDobrỳ den z Pragi! :: Szkolenie Knauf Insulation

W dniach 15-17.05.2008r. firma KNAUF INSULATION zaprosiła największych dystrybutorów swoich produktów z terenu północno-zachodniej Polski do fabryki w Krupce w Czechach. W tym gronie nie mogło zabraknąć firmy SBS Sp. z o.o.
Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk wełny mineralnej na świecie. Powstała w 2006 roku i dostarcza wyroby izolacyjne na teren środkowej Europy, w tym w szczególności na potrzeby dynamicznie rozwijającego się polskiego rynku.
Podczas pobytu w Czechach mieliśmy okazję bliżej poznać historię firmy KNAUF jak również okoliczności powstania samego zakładu KNAUF INSULATION w Krupce. Zaprezentowano nam również technologię wytwarzania wełny mineralnej.
Po szkoleniu, oprócz zwiedzania zakładu zapewniono nam wiele ciekawych atrakcji, m.in. kąpiele i masaże w termalnych źródłach w uzdrowisku Teplice oraz wieczorne wyjście na kręgle.
Pomimo niesprzyjającej aury udało się nam zwiedzić Pragę, spróbować czeskich przysmaków w uroczych knajpkach i restauracjach, a wieczorem potańczyć w dyskotece.
Dziękujemy firmie KNAUF INSULATION oraz naszym opiekunom za interesującą i pełna atrakcji wizytę w Czechach.