17.04.2024

Już na wiosne zapraszamy na kolejną edycję targów branżowych

W ostatnich edycjach naszych targów zanotowaliśmy duże zainteresowanie ofertami specjalnie przygotowanymi przez producentów na ten okres, dlatego już dziś zapraszamy na kolejną, wiosenną odsłonę.

Już na wiosne zapraszamy na kolejną edycję targów branżowych :: W ostatnich edycjach naszych targów zanotowaliśmy duże zainteresowanie ofertami specjalnie przygotowanymi przez producentów na ten okres, dlatego już dziś zapraszamy na kolejną, wiosenną odsłonę.Już na wiosne zapraszamy na kolejną edycję targów branżowych :: W ostatnich edycjach naszych targów zanotowaliśmy duże zainteresowanie ofertami specjalnie przygotowanymi przez producentów na ten okres, dlatego już dziś zapraszamy na kolejną, wiosenną odsłonę.

Wzorem poprzedniego roku organizujemy kolejne edycje targów branżowych w formule online. Tak jak w minionym roku, ze względu na duże zainteresowanie atrakcyjną ofertą, targi odbywać się będą na wiosne oraz na jesień. Założeniem wydarzenia jest prezentacja producentów współpracujących wraz z ich ofertami, które przygotowane będą specjalnie na tą okazję. Co edycję dbamy o różnorodność prezentacji wystawaców, a tym bardziej cieszy nas rosnąca ilość udostępnionych ofert.

Oferta

Od pierwszego dnia targów na naszej stronie będzie udostępniona platforma targowa z ogłoszeniami Producentów, na których będą prezentowane nowości, informacje ogólne czy produktowe oraz w strefie dostępnej dla zalogowanego użytkownika oferta promocyjna.

Kontakt

Kontaktując się z naszymi Pełnomocnikami ds Handlowych będzie można składać zamówienia w sposób tradycyjny, jak również będzie możliwość uzyskania dostępu do strefy promocyjnej.