23.05.2005

Otwarcie nowej siedziby

W miniony czwartek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Samwo.

Otwarcie nowej siedziby :: W miniony czwartek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Samwo.Otwarcie nowej siedziby :: W miniony czwartek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Samwo.

W miniony czwartek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Samwo w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy. Pracownikom Samwo towarzyszli przedstawiciele firmy Atlas z Dyrektorami Krzysztofem Szyszko i Adamem Drobczyńskim na czele. Na budowie obiektu wykorzystano wiele materiałów firmy Atlas więc wspólnie świętowaliśmy otwarcie.
Dodatkową atrakcją spotkania był mecz piłki nożnej Atlas - Samwo rozegrany na stadionie Gwiazdy. Po wyrównanej grze mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla Samwo. Najskuteczniejszym zawodnikiem był 10 letni Kuba Nurczyński który zaliczył 2 bramki i 2 asysty. W drużynie Samwo na bramce gościnnie wystąpił Mirek Cierzniakowski z Tarpolu.
Po meczu przenieśliśmy sie na piknik do Samwo w Lisim Ogonie, gdzie odbyło się powitanie nowego obiektu. Uczestnicy zwiedzili biurowiec, jedli ciepłe strawy, popijali piwem i szampanem.