24.06.2008

Szkolenie z Izopolem

Z wizytą na Kaszubach

Szkolenie z Izopolem :: Z wizytą na KaszubachSzkolenie z Izopolem :: Z wizytą na Kaszubach

Składy Budowlane Samwo wraz z firmą Izopol S. A. zorganizowały spotkanie szkoleniowo-integracyjne, którego tematem przewodnim było "zastosowanie produktów firmy Izopol S.A.", a w szczególności sztandarowego produktu - EUROFALI.
Naszych klientów zaprosiliśmy w dniach 19-20 czerwca 2008 do pięknie położonego Hotelu Kozi Gród w Pomlewie koło Gdańska.
Pierwszego dnia pobytu Marek Biziak podczas szkolenia przybliżył zalety włókno-cementu, z którego produkowany jest system dachowy EUROFALA. Pokazane zostały również przykładowe realizacje z wykorzystaniem systemu EUROFALA. Uczestnicy szkolenie mogli dowiedzieć się dlaczego tak ważne jest używanie systemu montażowego dedykowanego przez Izopol do EUROFALI, w jaki sposób należy montować EUROFALĘ, aby swoje zadanie pełniła możliwie długo.
W spotkaniu uczestniczyli także Regionalni Kierownicy Sprzedaży z Izopolu - Sławomir Kaniasty, Maciej Ordowski, Robert Rudzki.

Ze strony SBS prezentację dotycząca działalności Grupy przedstawiła Dyrektor Handlowy Hanna Zabłotna.
Następnie po wyśmienitej kolacji przeszliśmy na tory bowlingowe. Fani piłki nożnej w tym czasie oglądali w barze mecz ćwierćfinałowy Euro 2008 - Portugalia - Niemcy. Zainteresowaniem cieszyły się też mecze na małym boisku. Następnego dnia mieliśmy okazję do skorzystania z atrakcji oferowanych przez hotel - goście zażywali kąpieli w jacuzzi, pływali w basenie, relaksowali się w saunie.
Dreszczyk emocji dostarczyły z pewnością quady. Z początku obawialiśmy się o pogodę - od rana padało. Na szczęście przejaśniło się, a kałuże na torze okazały się tylko dodatkową atrakcją. Część grupy na quadach siedziała po raz pierwszy, ale z każdym następnym przejechanym okrążeniem międzyczasy wszystkich uczestników wzrastały.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas. Szkolenie w Kozim Grodzie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, oderwania się na chwilę od zgiełku miasta i miłego spędzenia czasu.

Dziękujemy również obsłudze Hotelu za profesjonalną opiekę.