Wigilia 2006

Wigilijna niespodzianka

Wigilia 2006 :: Wigilijna niespodziankaWigilia 2006 :: Wigilijna niespodzianka

W czwartek 21.12.2006 roku odbyło się kolejne już spotkanie wigilijne SBS. Po krótkiej prezentacji podsumowującej osiągnięcia firmy w mijającym roku oraz plany na rok przyszły udaliśmy się na kolację wgilijną, która odbyła się w Karczmie Góralskiej Gazdówka koło Bydgoszczy.
W klimacie ciepłego ogniska, nastrojowego oświetlenia i kolęd góralskich spędziliśmy wieczór smakując bardzo zróżnicowanych potrawach wigilijnych przygotowanych specjalnie na tą okazję.
Po znakomitej kolacji wigilijnej, z Gazdówki udaliśmy się na tradycyjny już turniej bowlingowy do klubu Olimpic Bowling Center. Był to trzeci z kolei turniej w firmie, pierwszy o Puchar Prezesa SBS. Również po raz pierwszy udało się przerwać dominację Prezesa Wojciecha Nurczyńskirgo, który w ostatecznej klasyfikacji zajął jakże zaszczytne 3 miejsce. Napięcie towaryszyło nam do ostatniej kolejki, w której to ostatecznie wyłoniony został zwycięca turnieju - Marcin Nurczyński. Przewaga nad kolejnym miejscem to zaledwie 11 punktów, nad trzecią lokatą - 24 punkty. Najlepszą zawodniczką turnieju została Ewa Radosz.
Zabawa w klubie trwała prawie do 2:00 w nocy - po raz kolejny nikt nie odważył się wystąpić w karaoke:(
Tegoroczne wyniki na pewno dobrze wróżą emocjom w przyszłorocznym turnieju bowlingowym:)