22.10.2004

Z Rigipsem w Karpaczu

Spotkanie szkoleniowo-intergracyjne z kontrahentami Samwo.

Z Rigipsem w Karpaczu :: Spotkanie szkoleniowo-intergracyjne z kontrahentami Samwo.Z Rigipsem w Karpaczu :: Spotkanie szkoleniowo-intergracyjne z kontrahentami Samwo.

W dniach 20-21.10.2004, wspólnie z Rigipsem, zaprosiliśmy grupę naszych kontrahentów do Karpacza na spotkanie szkoleniowo-integracyjne. W czasie szkolenia, oprócz informacji na temat Rigipsa, zapoznano gości z systemami sufitów podwieszanych OWAcoustic. Dodatkową atrakcją spotkania był turniej strzelecki z wiatrówki. Większość uczestników spotkania stanęła do konkursu. Każdy zawodnik wykonywał po 10 strzałów w pozycji stojącej, z odległości 10m, do kilkunastocentymetrowej tarczy.
Pierwsze miejsce wywalczył Janusz Marszałek z firmy "MAR-BER" Ścinawka Średnia, drugie Krzysztof Czerwiński z firmy "TIC", natomiast honoru Samwo obronił Prezes Wojciech Nurczyński zajmując trzecie miejsce. Dodatkowo wyróżniono kategorię kobiet: pierwsze miejsce zajęła Beata Furcińska z Samwo z bardzo dużą przewagą punktową nad pozostałymi uczestniczkami.
Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, na której między innymi wręczono nagrody najlepszym strzelcom. Jeszcze później zabawa do późnych godzin z karaoke włącznie.
Dodajmy jeszcze, że dopisała słoneczna pogoda i wszyscy mogli podziwiać uroki pięknej okolicy...
Szczegółowe wyniki zawodów:
I miejsce: Janusz Marszałek

  • "MAR-BER" Ścinawka Średnia - 66pkt
    II miejsce: Krzysztof Czerwiński - "TIC" Bielsko Biała - 56pkt
    III miejsce: Wojciech Nurczyński - "SAMWO" Bydgoszcz - 51pkt

Najlepsza zawodniczka: Beata Furcińska "SAMWO" Bydgoszcz - 35pkt.